Repozytorium Oldskulu

You can never go wrong with those hits.

Pożytki z bloga

with one comment

W erze rozpasanego eksponowania swojego ego przez każdego kto tylko ma dostęp do internetu, pisanie bloga wystawia człowieka na nie lada próbę. Z racji udzielania się jako Repozytor, zaglądam na rozmaite, nie tylko muzyczne blogi, żeby podpatrzeć „jak to się robi”. Nie ukrywam, czasem włos się jeży na głowie czytając zawartość, często treść ma służyć jedynie dowartościowaniu autora oraz jego jedynie słusznego poglądu na świat. Nie nam siebie oceniać, ale staramy się na łamach RO być obiektywnymi autorami, nie narzucać swoich gustów i prezentować szerokie spektrum muzyczne. Robimy też co możemy, aby nie ulegać porywom chwili i drogom na skróty.

Aż do dzisiaj.

Jak grom z jasnego nieba spadł dziś na mnie ten oldskul, około godziny 6:07, gdy niechętnie budziłem się do życia wspomagany radiobudzikiem. Piosenka która słyszałem już wielokrotnie, ostatnio dość dawno temu, a której wykonawcy nigdy nie poznałem. Dziś jednak porażony jej pięknem o poranku nie straciłem tropu i już wiem. Zastanawialiście się co robił Ritchie Blackmore po opuszczeniu Deep Purple? Nie próżnował, zakładając m . in. zespół Rainbow, który gościmy dziś w RO.

Jakie są zatem pożytki z bloga, kiedy już przebrnie się przez dylematy co i jak pisać – ano takie, że można się dzielić wspaniała muzyką, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Rainbow – Street of Dreams

Reklamy

Written by bzofik

środa, 28.12.2011 @ 21:17

Napisane w 80s

Tagged with , , ,

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. Ha! Nie tak dawno temu też miałam przemyślenia na temat tego kawałka również niespodziewanie posłyszanego o świcie. Zaiste piękny.

    Monaco

    czwartek, 29.12.2011 at 13:18


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: