Repozytorium Oldskulu

You can never go wrong with those hits.

Horoskopy i oldskul

leave a comment »

Znaki zodiaku i horoskopy są czymś, co zaprząta moją w głowę w równym stopniu co problemy zdrowotne gwiazdek show biznesu. Dlatego też kontrowersje związane z pojawieniem się nowego znaku, czy też gwiazdozbioru zodiaku pewnie zostałby przeze mnie niezauważone. Gdzieś tam jakiś pan z telewizji, nadużywający wyrazu Wężownik w seansach zimnego odczytu (myślę, że wiecie o kim mówię), trafiłby na wykop i trochę by człowiek poklął na ludzką naiwność.
Wszystko byłoby jak dawniej, gdyby nie Jon Stewart, który zwrócił moją uwagę na jeden oldskulowy kawałek. Wszystkie amerykańskie programy informacyjne, donoszące o sensacyjnej zmianie, zaczynały newsa tym samym kawałkiem z musicalu Hair, powstałego w latach 60-tych i zekranizowanego przez Milosa Formana w 1979 roku. Z tego właśnie filmu pieśń sławiąca nadejście nowej ery.

The Fifth Dimension – Aquarius

A dla tych, którym The Daily Show nie jest całkiem obcy, dorzucam gratis końcówkę filmu 40-letni prawiczek, z niezapomnianą rolą niejakiego Steve’a Carrella, byłego „korespondenta” Jona Stewarta i odtwórcy roli najgorszego szefa w historii kiepskich szefów.

Written by bebuk

Poniedziałek, 24.01.2011 @ 22:54

Napisane w 60s, 70s

Tagged with , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: