Repozytorium Oldskulu

You can never go wrong with those hits.

Odtrutka

with one comment

Dzisiaj coś specjalnie dla ludzi, którym łatwo wchodzą w głowę melodie i cały dzień dziś nucili no no no no no no no no no no no no no no limit.
Alannah Myles jest posiadaczką chyba najseksowniejszego głosu wśród wokalistek jednego przeboju. Co prawda nagrywała z niejakim Zucchero, ale efekty tej współpracy raczej nie przebiły się do masowej świadomości. Dla urodzonej w Kanadzie wokalistki była to próba ucieknięcia od etykietki tej co to na werandzie śpiewała, kolejna w dlugiej serii, w której każda następna wygląda coraz rozpaczliwiej. Słowa tego nie nadużywam, bo jak inaczej można określić nazwanie nowego albumu tak samo jak hitowa pisoenka sprzed prawie 20 lat, w płonnej nadziei chyba, że we wujku google’u wysoko się będzie plasował. Albo start w szweckich eliminacjach do Eurowizji, gdzie też Alannah uplasowała się na 7, przedostatnim, miejscu. Zgoda, gustami fanów owego przeglądu muzycznej kloaki Starego Kontynentu nie należy się sugerować, ale kariera Kanadyjki raczej nie kwitnie, lekko to ujmując.

Alannah Myles – Black Velvet

Written by bebuk

wtorek, 5.10.2010 @ 20:51

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] razie, nazwisko to padło wtedy w kontekście Alannah Myles i na pewno znajdą Państwo w skrypcie coś na ten temat. Dziś zajmiemy się samym Zucchero i historią tego jak … słucham? Na tablicy zapisać? […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: